محیا سرام
خانه / سرامیک نانو پولیش / قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور در بازار

قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور در بازار

اگر مشتریان عزیز می خواهند از قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور مطلع شوند بهتر است به صورت آنلاین رنج قیمت این محصول را از مشاوران و فروشندگان ما جویا شوند سپس به خرید بپردازند.

قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور در بازار

فرآیند تولید سرامیک نانو پولیش پردیس

فرآیند تولید سرامیک نانو پولیش پردیسطرح های زیبای  سرامیک نانو پولیش پردیس  زیاد می باشد که در مدل های مختلف تولید می گردد.

سرامیکها با طرح ها و اندازه های گوناگون بنا بر سفارش مشتریان تولید و به بازار های سراسر کشور عرضه می گردد تهیه سرامیک بعد از اینکه خاک کاشی قالب ریزی شد در داخل دستگاه پخته می شود و بعد از پخته شدن شروع به لعاب ریزی می کنند.

برای اینکه سرامیک از طول عمر بیشتری برخوردار باشد چند راهکار وجود دارد اول اینکه در هنگام تولید سرامیک در کارخانه سرامیک خوب در دستگاه تولید سرامیک پخته شود بعد بستگی به جنس خاک و لعابی که بر روی سرامیک می باشد باعث افزایش طول عمر سرامیک می گردد.

بعد از مراحل تولید سرامیک نانو پولیش  سرامیک را بسته بندی کرده که باعث جلوگیری از ضرب دیدگی و باعث افزایش طول عمر می گردد.

همچنین موقع نصب سرامیک بر روی دیوار از سیمان مرغوب واصطلا خوب هم زدن سیمان باعث افزایش طول عمر سرامیک و کیفیت نصب سرامیک می شود که این اعمال باعث می شود طول عمر بیشتری داشته باشد.

بعد از اینکه سرامیک نصب شد دو سه مرحله شسته شود چرا که هم باعث تمیزی و افزایش طول عمر سرامیک بر روی مکان نصب شده می شود.

توصیه می گردد هنگام نصب و کار با سرامیک در فصل پاییز باشد چرا که گرمای هنگام نصب باعث خرابی و کاهش استقامت و طول عمر سرامیک می گردد.

اگر در هنگام تولید از جنس خاک و لعابی که استفاده می گردد مرغوب باشد سرامیک دارای استقامت و طول عمر بیشتری  می باشد.

سرامیک ها معمولا بعد از تولید درجه بندی می گردند که اکثرا سرامیک درجه یک از کیفیت و طول عمر بالاتری برخوردار می باشند و اکثر مشتریان هم از این نوع سرامیک برای نصب استفاده می کنند چرا که هم از کیفیت بالاتری برخوردار می باشند هم طول عمر بیشتری نسبت به سرامیک های دیگر دارند.

معمولا جنس دست شور ها و کاسه های توالت از جنس سرامیک مرغوب می باشد.

مزایای سرامیک های نانو پولیش نیشابوری

مزایای سرامیک های نانو پولیش نیشابوریمزایای  سرامیک  نانو پولیش این است که از ماندگاری و استقامت بیشتری در برابر گرما دارند و همین امر باعث جلب مشتری می باشد همچنین در هنگام تولید سرامیک از بهترین مواد درجه یک استفاده شده است.

در برابر سرما و یخبندان مقاوم می باشد و سردی هوا تغییری در شکل ظاهری سرامیک ایجاد نمی کند همچنین در برابر آتش سوزی مقاوم می باشد.

در شهرستان نیشابور کارخانه ها و کارگاه های سرامیک سازی سالیانه انواعی از سرامیک های سوپر وایت را با برند پردیس در ابعاد گوناگون تولید می نمایند سپس در بسته بندی های شش تایی قرار می گیرند و به نقاط مختلف جهان صادر و به فروش می رسانند.

اگر می خواهید ارزانترین این محصول را خریداری کنید بهتر است به نمایندگی ها و فروشگاه های اینترنتی و آنلاین ما مراجعه داشته باشید سپس از کارشناسان ما اطلاعات لازم را در مورد خرید دریافت کنید نسبت به سفارش عمده اقدام نمایید.

شرکت پردیس از چندین سال قبل در شهر نیشابور اقدام به راه اندازی کارخانه و تولید سرامیک کرده است و در ابعاد و طرح های گوناگون سرامیک تولید کرده و به کشور های همسایه صادرات داشته است.

سرامیک های ارزان غالبا از کیفیت پایین تری برخوردار می باشند که به صورت فله ای در رنگ ها و طرح های متفاوتی در بزار ها عرضه و به مشتریان به فروش می رسد.

بازار فروش سرامیک در سایر شهر ها و استان های دیگر بسیار پر رونق می باشد.

ارزانترین قیمت سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور در بازار

ارزانترین قیمت سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور در بازار
در شهرستان نیشابور کارخانه ها و کارگاه های سرامیک سازی سالیانه انواعی از سرامیک های نانو پولیش را با برند پردیس در ابعاد گوناگون تولید می نمایند سپس در بسته بندی های شش تایی قرار می گیرند و به نقاط مختلف جهان صادر و به فروش می رسانند.

اگر می خواهید از ارزانترین قیمت سرامیک مطلع شوید به نمایندگی ها و فروشگاه های اینترنتی و آنلاین ما مراجعه داشته باشید سپس از کارشناسان ما اطلاعات لازم را در مورد خرید دریافت کنید نسبت به سفارش عمده اقدام نمایید.

شرکت پردیس از چندین سال قبل در شهر نیشابور اقدام به راه اندازی کارخانه و تولید سرامیک کرده است و در ابعاد و طرح های گوناگون سرامیک تولید کرده و به کشور های همسایه صادرات داشته است.

سرامیک های ارزان غالبا از کیفیت پایین تری برخوردار می باشند که به صورت فله ای در رنگ ها و طرح های متفاوتی در بزار ها عرضه و به مشتریان به فروش می رسد.

بازار فروش سرامیک در سایر شهر ها و استان های دیگر بسیار پر رونق می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سرامیک کف نانو پولیش با کیفیت در بازار

همه ما برای زیبایی هم چنین اهمیت دادن به تمیزی منزل خودمان در صدد سرامیکی هستیم که علاوه بر زیبایی کیفیت بالایی را نیز داشته باشد.سرامیک کف نانو پولیش یکی از سر

خانه / سرامیک / قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور درجه یک

قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور درجه یک

سرامیک های نانو پولیش جزو محصولاتی است که استقبال خوبی از این نوع سرامیک در بازار شده است. کیفیت بالا و طراحی های مدرن یکی از مزایای اصلی این سرامیک ها به شمار می رود. یکی از بهترین پیشنهاد هایی که برای سرامیک کاری کف وجود دارد؛ استفاده از سرامیک نانو پولیش درجه یک با بهترین قیمت است. آیا می دانید قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور در مراکز عرضه کننده سراسر کشور چقدر است؟

قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور درجه یک

خاصیت سطوح سرامیک نانو پولیش شده

خاصیت سطوح سرامیک نانو پولیش شدههمانطور که می دانید هر فردی جهت خرید و انتخاب کاشی و سرامیک، پارامتر هایی متعددی را باید در نظر بگیرد تا بتواند انتخاب درستی داشته باشد. امروزه یکی از انواع سرامیک هایی که برای کف بسیار کاربردی شده و محبوبیت فراوانی هم دارد؛ سرامیک های نانو پولیش می باشد.

این سرامیک ها اغلب دارای براقیت خاصی هستند و رنگ های روشن آن بیشترین استفاده را دارند. شاید برخی ها بر این باور باشند که این سرامیک ها نیز همانند سایر سرامیک های براق و رنگ روشن، کیفیت پایین تری خواهد داشت و به سرعت لکه ها را به خود می گیرند.
 سطح نانو پولیش شده این سرامیک ها و آب گریز بودنشان، یکی از مهمترین ویژگی های برتر آن ها به شمار می رود. یعنی شما به راحتی می توانید این نوع سرامیک ها را تمیز کرده و از زیبایی آن ها لذت ببرید.
شرکت پردیس نیشابور از تولید کننده های برتر سرامیک نانو پولیش شده در کشور می باشد. شما با قیمت های بسیار مناسبی می توانید سرامیک نانو تولید داخل را از طریق این مجموعه تهیه کنید.

ویژگی های مثبت سرامیک کف

ویژگی های سرامیک کف با توجه به مکان یا فضایی که می خواهید استفاده کنید؛ نسبت به متفاوت است. برای مثال سرامیک کفی که در حمام کاربرد دارد؛ باید مقاومت کافی در برابر نفوذ آب داشته باشد. اما سرامیکی که در کف پذیرایی کار می شود؛ باید مقاومت کافی در برابر لکه ها داشته و همچنین به آسانی تمیز شود.
اما به طور کلی ویژگی های مثبت سرامیک کف به شرح زیر است:

 • درجه رنگ کاشی
 • درجه سائیدگی کاشی
 • درجه جذب آب
 • درجه لغزندگی
 • مقاومت در برابر سرما
 • نوع طراحی
 • براق یا مات بودن
 • و…

بنابراین به این موضوع مهم پی بردیم که برای تهیه سرامیک کف، تنها طرح و رنگ مهم نیست. بلکه باید به درجه بندی های فوق نیز توجه کافی را داشت تا از همه نظر بهترین سرامیک کف را انتخاب کرد.
سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور با توجه به اینکه تمام ویژگی های فوق را در بالاترین درجه داراست، بهترین انتخاب برای سطوح مختلف می باشد. یکی دیگر از مزایای سرامیک های نانو پولیش در مقابل کیفیت بالا، قیمت مناسب آن است.

W.A در سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور نشانه چیست؟

W.A در سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور نشانه چیست؟طبقه بندی های مختلفی برای کاشی و سرامیک وجود دارد که هر کدام در تعیین کیفیت این محصولات بسیار تاثیرگذار است.
از جمله این طبقه بندی ها W.A در سرامیک یا درجه جذب آب سرامیک است.
اما درجه جذب آب به چه معناست و چه تاثیری در کیفیت کاشی و سرامیک دارد؟
همانطور که می دانید برای هر بخشی از یک ساختمان نمی توان از سرامیک هایی با یک درجه کیفیت استفاده کرد. برای مثال برای فضا هایی که رطوبت بیشتری دارد؛ سرامیک هایی که دارای درجه جذب آب پایینی هستند؛ استفاده کرد.
سرامیک های مختلف از نظر میزان جدب آب به انواع زیر تقسیم می شوند.

 1. دسته اول ۰ تا ۰/۵ درصد آب جذب می کنند.
 2. دسته دوم ۰/۵ تا ۳ درصد وزن خود آب جذب می کنند.
 3. دسته سوم ۳ تا ۷ درصد آب جذب می کنند.
 4. دسته آخر ۷ درصد وزن خود آب جذب می کنند.

این اطلاعات و طبقه بندی ها انتخاب را برای مشتری راحت تر می کند.
سرامیک های نانو پولیش در حال حاضر یکی از بهترین انواع سرامیک ها در بازار ایران است که از همه نظر دارای بالاترین کیفیت می باشد. جهت خرید و سفارش با این مجموعه ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت کاشی و سرامیک میبد یزد | شرکت های تولید کاشی در یزد

قطب اصلی تولید کاشی و سرامیک در کشور، استان یزد است. در این استان شرکت های زیادی هستند که در کار تولید و فروش انواع گوناگونی از کاشی و سرامیک می باشد.در این کار

دیدگاهتان را بنویسید