محیا سرام
خانه / سرامیک / لیست قیمت سرامیک کف پردیس طرح امپرادو در بازرگانی تهران

لیست قیمت سرامیک کف پردیس طرح امپرادو در بازرگانی تهران

لیست قیمت سرامیک کف پردیس طرح امپرادو در فروشگاه هر چند ماه باید بروز شود.،سرامیک های کف پردیس در طرح هایی بسیار زیبا برای پوشش کف ساختمان ها استفاده می شوند. استفاده از این کف پوش ها درمیان ساختمان سازان افزایش یافته است. لیست قیمت سرامیک کف پردیس طرح امپرادو در بازرگانی تهران

بازرگانی کاشی و سرامیک پردیس در تهران

بازرگانی کاشی و سرامیک پردیس در تهرانسرامیک طرح امپرادو تولید شده در کشورمان توسط بازرگانان به کشور های همسایه صادر می شوند. امروزه صادرات انواع سرامیک های کف با طرح های متنوع در ایران رونق یافته و پیشرفت قابل توجهی کرده است.

در ساختمان ها باید برای رفت و آمد راحت تر و زیبایی ساختمان از کف پوش ها استفاده کرد. کف پوش های بتنی، کف پوش سنگ مرمر، کفش پوش چوبی، کف پوش سرامیکی و … برای پوشش کف خانه ها کارایی دارند، اما در میان همه ی کف پوش ها، سرامیک ها استفاده بیشتری دارند، زیرا ویژگی های سررامیک توجه مهندسین و ساختمان سازان را به خود جلب کرده است.

این محصولات با کیفیت ویژگی های بی شماری دارند، ویژگی های منحصر به فرد و خاص کف پوش های سرامیکی عبارت اند از: 
۱- شست و شوی این سرامیک ها به راحتی انجام می شود و تمام آلودگی ها و گرد و خاک ها به آسانی از روی آنها پاک می شود.

۲-سرامیک ها مقاومت و استحکام بالایی دارند و عمر استفاده آنها در ساختمان بسیار طولانی می باشد.

۳-سرامیک ها به سختی شکسته یا دچار ترک می شوند.

۴-برای قسمت های خاص منزل که امکان قرار دادن سرامیک کامل نیست می توان آنها را با ابزاری خاص به راحتی به شکل دلخواه برش داد. 

۵-هزینه کف پوش های سرامیکی از سایر کفپوش ها کمتر است. 

۶-طرح های بسیار زیبا و متنوع دارند.

۷-نصب و حمل کردن آنها خیلی راحت است. 

۸-سبب خنک شدن دمای اتاق ها و ساختمان ها می شوند.

۹-خرید و فروش و صادرات آنها، سود بسیار خوبی برای تولید کننده ها دارد. 

قیمت و خرید سرامیک کف مدل امپرادو در سایز های مختلف

قیمت سرامیک پردیس در سایز ها و مدل های مختلف بایکدیگر متفاوت می باشد. قیمت سرامیک های کف مدل امپرادو ثابت نمی ماند و دستخوش تغییراتی هم خواهد شد. قیمت انواع سرامیک های کف دچار نوسانات شدیدی در کشور می شود. 

بنای ساختمان قبل از اینکه کف ساختمان را با سرامیک بپوشاند، باید سطح موردنظر را با کاردک و تیغه های مخصوص کاملا یکدست و صاف بکند، تا سرامیک ها به طور متوازن و هماهنگ در کف ساختمان قرار بگیرند. استفاده از این محصولات برای کف باعث زیبایی و جذابیت دکوراسیون منزل شما می شود. 

کف آشپزخانه، اتاق ها، سرویس های دستشویی، حمام  و سالن های پذیرایی را می توان با سرامیک پوشاند. دلیل پوشاندن کف سرویس ها و حمام با سرامیک این است که، سرامیک به دلیل ویژگی ساختاری که دارد که از ورود نم و رطوبت به کف حمام و دستشویی جلوگیری می کند. 

سایت ارائه کننده سرامیک درجه یک در سراسر ایران

سایت ارائه کننده سرامیک درجه یک در سراسر ایرانبرای خرید سرامیک کف ارزان  می توانید به سراغ سایت ارائه کننده سرامیک درجه یک بروید. در این سایت ها انواع  سرامیک ها در طرح ها  و رنگ های مختلف برای عرضع به مشتری آماده می شوند. 

کارخانه ها و کارگاه های سرامیک سازی  در شهر های بزرگی مثل مشهد، تهران، اصفهان، شیراز، کرمان و … تاسیس شده است. در این کارخانه ها با به کارگیری انواع سنگ های معدنی و مواد اولیه دیگر، سرامیک هایی در ابعاد و سایز های متنوع تولید می کنند. 

برای نصب کردن این کف پوش ها در ساختمان از سیمان استفاده می شود. بر روی سرامیک ها لایه ای ایجاد شده است که  پاک کردن آنها را از سایر کف پوش ها راحت تر کرده است، با کمک یک ماده شوینده می توان آنها را تمیز و براق کرد. سرامیک ها دارای بافتی سبک و ساختاری محکم می باشند به همین دلیل در داخل و خارج از کشور، طرفداران زیادی دارند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرامیک کف کالیبره | سرامیک کف کالیبره چیست ؟

سرامیک ها همان گونه که انواع مختلفی دارند در نحوه تولید شان هم شیوه های گوناگونی بکار می رود.شاید شما هم به اصطلاحاتی مانند:سرامیک و کاشی کالیبره سرامیک و کاشی

پاسخی بگذارید