محیا سرام
خانه / سرامیک نانو پولیش / بازار فروش ارزان قیمت سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور

بازار فروش ارزان قیمت سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور

بازار فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور بزرگ ترین بازار فروش در شهر مشهود می باشد. این بازار بسیار بزرگ محصولات خود را مستقیم از تولیدی ها خریداری کرده و به بازار عرضه می کند. 

بازار فروش ارزان قیمت سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور

جنس و ضخامت سرامیک نانو پولیش پردیس

جنس و ضخامت سرامیک نانو پولیش پردیسسرامیک های معمولی دارای ضخامتی کلفت و سطحی ناهموار می باشند. که باعث می شود وزن آنها بالا برود و کار با این کاشی ها سخت و دشوار شود. سرامیک های که جدیدا در تولیدی ها تولید می شوند از ضخامت بسیار نازکی بر خوردار می باشند و تحت فشار بسیار زیادی ساخته می شوند. این فشار باعث می شود مقاومت سرامیک ها بالا برود. 

سرامیک ها به دلیل سطح زبر و ناهمواری که دارا می باشند خیلی زود کثیف‌ می شوند و نیاز به شستو شویه بسیار دارند. پوشش نانو این امکان را فراهم می آورد که سطح ناهموار سرامیک ها یک دست و صیغلی شوند  و مانع ورود میکروب ها و گرد و خاک به درون سرامیک شوند. پوشش نانو بسیار مناسب می باشند برای ضد آب کردن سرامیک ها و کاشی ها این پوشش بسیار مناسب می باشد برای استفاده کاشی های استخر ها و حمام ها به دلیل عدم نفوذ آب به درون کاشی ها. 

سطح کاشی های حمام و استخر باید اندکی زبر باشند تا مانع لیز خوردن شوند. ضخامت سرامیک نانو تولید شده در شهر نیشابور مشهد از نازک ترین نمونه های این محصول در بازار می باشند. ناکز بودن دلیل بر بی کفیتی محصول نمی باشد آن هم وقتی توسط دستگاه های پیشرفته امروزی و با پرس فشار ساخته می شوند. 

هر چقدر این محصول نازک تر باشد و کار با آن آسان تر می شود، برای همین بنا ها بیشتر به دنبال محصولاتی می باشند که از ضخامت کمتری برخوردار باشند و مقاومت آنها در برابر فرسایش و رطوبت بسیار بالا باشد.

سرامیک نانو پولیش نیشابور چمفر شده به چه معناست؟

سرامیک نانو به معنی ضد آب شده می باشد. بر روی سطح های مختلفی می توان تاز پوشش نانو استفاده کرد، بیشتر برای کاشی های استخر ها و شیشه های ماشین از پوشش نانو استفاده می شود، چون مانع از عبور رطوبت به داخل سرامیک ها می شود. 

چمفر شده به معنی پخش رنگ به صورت یک دست می باشد، شرکت های تولیدی سرامیک که در شهر نیشابور مشهد مشغول تولید این محصول در حجم عمده می باشند با نانو کردن محصولات تولیدی خود با دستگاه های پیشرفته چمفر می کنند. 

این سرامیک های تولیدی در بازاد های جهانی مشتریان بسیار زیادی دارند همین امر باعث شده است میزان تولید این محصول افزایش پیدا کند.

شرکت های نیشابوری یک طرف سرامیک ها را نانو می کنند به دلیل  ارزان تر شدن هزینه تولیدی این محصول، این امر باعث می شود هزینه کمتری هم خریداران برای خرید محصولات تولیدی پرداخت کنند. 

مواد تشکیل دهنده بهترین سرامیک

مواد تشکیل دهنده بهترین سرامیک سرامیک ها را از سه ماده اصلی خاک رس و ماسه و فلدسپات تولید می کنند. سرامیک ها را مانند سفال تهیه می کنند یا با روش پرس و فشرده سازی و یا به روش دستی و قالب ریزی که روش پرس از روش های پیشرفته تولید این محصول می باشد. سرامیک مانند آجر از خاک رس درست می شود چون این خاک بسیار نرم و حالت پذیر می باشد و به هنگام خشک شدن درون کوره بسیار مقاوم می شود. 

سرامیک را پس از پرس کردن خشک می کنند و سپس بر روب آن نقش و لعاب کاری می کنند و سپس وارد کوره سرامیک پزی می کنند تا در این کوره هم رنگ کاشی تثبیت شود و هم مقاومت آن بسیار بالا برود. بهترین سرامیک باید قطری نازک داشته باشد بدون خوردگی و شکستگی  باشد پخش رنگی یک دست و صاف داشته باشد در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم باشد، به خوبی پخته شده باشد، حتما از خاک رس برای تولید آن استفاده شده باشد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرامیک کف پرسلان

قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور در بازار

اگر مشتریان عزیز می خواهند از قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور مطلع شوند بهتر است به صورت آنلاین رنج قیمت این محصول را از مشاوران و فروشندگان ما جویا ش

پاسخی بگذارید