محیا سرام
خانه / کاشی / شرکت نمایندگی کاشی پردیس در طرح و ابعاد مختلف در قم

شرکت نمایندگی کاشی پردیس در طرح و ابعاد مختلف در قم

شرکت های زیادی در ایران به تولید کاشی وسرامیک می پردازند‌. یکی از شرکت های تولیدکننده این محصولات شرکت پردیس است که در سراسر کشور نمایندگی دارد. نمایندگی کاشی پردیس در قم با فروش آنلاین محصولات باعث بازده بهتر شرکت پردیس شده است. 

شرکت نمایندگی کاشی پردیس در طرح و ابعاد مختلف در قم

بازرگانی کاشی و سرامیک درجه یک با مقاومت بالا

بازرگانی کاشی و سرامیک درجه یک با مقاومت بالا

کاشی و سرامیک در ایران پیشینه تاریخی دارد. از همان گذشته  ایرانی ها در خانه ها و تالارهای ومکانهای معنوی خود مثل مسجد از کاشی استفاده می کردند. بناهای تاریخی در ایران نمود همین فرهنگ است. از همان گذشته ایرانی ها در فرهنگ یکه تاز بودند.

بناهای تاریخی هر کشور نماد فرهنگ آن سرزمین است. کاشی های زیبا در معماری گذشته نشان می دهد که چقدر زیبایی دیوارها و کف برایمان مهم بوده است. امروزه نیز یکی از ابزار و مصالح مهم وپر کاربرد کاشی و سرامیک ها هستند تاثیر زیادی در زیبایی خانه هایمان دارند. 

امروزه با پیشرفت علم و فناوری انواع مختلفی از کاشی و سرامیک آمده است اما با توجه به نیاز خود جیبمان انتخاب می کنیم.  اگر شما هم به یک عوض کردن کاشی و سرامیک خانه خو افتاده اید من به شما پیشنهاد می کنیم که این کاشی و سرامیک را از برندهای معتبر خرید کنید چون کیفیت خیلی مهم است.

حال می خواهم برای شما از نحوه ساخت این محصول تا رسیدن به دست شما توضیحاتی بدهم.

فرایند تولید شامل سه مرحله است‌:

  • آزمایشگاه: در این مرحله مواد اولیه به آزمایشگاه برده می شوند ودر آنجا روی کیفیت مواد اولیه وسنگها تحقیقات می کنند اگر مورد تایید بود به مرحله بعد می فرستند تا تولید شود.
  • خردکردن: در این مرحله سنگها به وسیله خردکنها و غلطک ها خرد می شوند وبه خاکی نرم تبدیل می شوند وبرای مرحله بعد آماده می شوند.
  • فرمولاسیون وایجاد خمیر: در این مرحله هر کارخانه برای خود فرمول خاصی دارد که با خاک را با مواد مختلف ترکیب می کنند وبه صورت خمیر در می آورند.
  • قالب گیری: در این فرآیند خمیر درون قالب ها ریخته شده و سایز و ضخامت آن معلوم است. 
  • پخت: در این فرآیند خمیر با دمای بالا برود به می رود و هرچه این مرحله با دقت تر انجام شود کاشی و سرامیک با کیفیت تر خواهد بود.

لعاب وطرح: در این مرحله کاشی درون محلول لعاب داخل شده و بار دیگر حرارت می بیند. این مرحله برای این است که رطوبت وارد کاشی نشود و کاشی زیبا تر وبراق ترشود‌.

اگر شما هم این مشکل را دارید که مقدار معینی  هزینه  کنید، باید بگوییم که لزوما هر کاشی ارزان قیمت بی کیفیت نیست والبته هر کاشی گران قیمت نیز با کیفیت نیست پس شما باید نهایت دقت را در خرید خود به عمل آورید وتحقیق کنید که برند معتبر را خرید کنید‌.

بازرگانان نیز در بازار پرسود سود سرشاری دارند. آنها با صادرات کاشی با کیفیت و مقاومت بالا به کشور های مختلف ارز را وارد کشور می کنند. 

فروشگاه معتبر کاشی در قم

فروشگاه کاشی قم توانسته با انواع مختلف کاشی و تنوع کار و طرح، نیاز مشتریان وبازار را تامین کندفروشگاه  های معتبر ونمایندگان کاشی پردیس در قم  بسیارند اما آنهایی که با فروش محصولات به صورت آنلاین نیز کار می کنند دستشان در اقتصاد بالا تراست. کاشی پردیس باداشتن صفحه های مجازی  به فروش محصولات خود به صورت عمده و آنلاین می پردازد که مشتریان زیادی به این گونه خرید می کنند چون دست دلالان کوتاه است و محصول به صورت مستقیم از تولیدی به دست مصرف کننده می رسد در نتیجه قیمت تمام شده کمتری نسبت به فروشگاه دارد.

خرید آنلاین کاشی به قیمت روز مستقیم از کارخانه

خرید آنلاین کاشی به قیمت روز مستقیم از کارخانهاگر شما هم می خواهید که هزینه هایتان کاش یابد، من به شما توصیه می کنم که کاشی و سرامیک را به صورت آنلاین وعمده از سایت های معتبر فروش و عرضه محصولات ساختمانی خرید کنید چون شمامی توانید به طور مستقیم از تولیدی خریدی مطمئن وبه صرفه داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی | عرضه کننده انواع محصولات ساختمانی ایرانی و خارجی

کاشی یکی از جمله محصولات پر فروش به شمار می رود. کاشی ها در ساخت ساختمان ها کارایی بالایی دارند. از کاشی ها در مکان هایی مانند آشپزخانه سرویسهای بهداشتی کف سالن

دیدگاهتان را بنویسید