محیا سرام
خانه / سرامیک نانو پولیش / قیمت روز سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور درجه یک

قیمت روز سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور درجه یک

امروزه برای پوشاندن کف و دیوار منازل و ادارات، از انواع کاشی و سرامیک استفاده می کنند. باتوجه به بازار داغ محصولات نانویی، سرامیک هایی با پوشش نانو وارد بازار شده اند. سرامیک های پولیش خورده توسط مواد نانویی،بسیار صاف و براق بوده و نظر بیننده را به خود جلب می کند. یکی از برندهای مشهوری که در این زمینه فعالیت می کند، شرکت سرامیک پردیس نیشابور می باشد. در این شرکت انواع سرامیک نانو پولیش در طرحهایی زیبا، وجود دارد. در صورت نیاز، برای اطلاع از قیمت سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور درجه یک، می توانید به خود شرکت و یا سایت های فروش مربوط به شرکت، مراجعه کنید.قیمت روز سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور درجه یک

سرامیک نانو پولیش پردیس چیست؟

سرامیک نانو پولیش پردیس چیست؟موارد مهمی که هنگام انتخاب سرامیک، برای اغلب افراد مهم است، میزان براقیت و صافی سطح سرامیک، در کنار طرح زیبای آن است. چرا که سرامیک های براق جذابیت بشتری دارند.
سرامیک ها در مرحله اول آمادگی، بافتی فشرده و سطحی زبر دارند. سرامیک های زبر، بیشتر برای نماها و فضای خارجی ساختمان ها استفاده می شوند. ولی برای داخل ساختمان، از سرامیک های صاف استفاده می کنند.

برای صاف کردن سطح زبر سرامیک، دو راه وجود دارد که عبارتند از:

  • استفاده از پوشش لعاب
  • پولیش کردن سطح سرامیک

با سرامیک های پوشش لعابی که همگی آشنایی دارید. ولی سرامیک های پولیش خورده، در اغلب موارد به خاطر براقیت شیشه ای که پیدا می کنند، با سنگ ها اشتباه گرفته می شوند. در چنین سرامیک هایی، سطح زبر آن، تا حد بسیار ریزی پرداخته و مثل شیشه، براق و صیقلی می شود. همین امر دلیلی بر استفاده از این نوع سرامیک ها، در فضاهای شیک و مدرن می باشد.

تفاوت های سرامیک پولیش با نانو پولیش پردیس نیشابور

با وجود پولیش خوردن سطح سرامیک، فضاها و منافذی روی سطح آن باقی می ماند. این منافذ ریز می تواند محل تجمع گردو غبار و انواع میکروب ها باشد. به خاطر همین در سرامیک های نانو پولیش، بعد از صیقلی کردن، سطح سرامیک را با مواد نانویی پوشش می دهند.
در این صورت این منافذ پرشده و دیگر نگرانی جهت کدرشدن و تجمع میکروب ها وجود ندارد.

البته درست است که این پوشش تا مادام العمر دوام ندارد، ولی همین پوشش علاوه بر زیباسازی بیشتر، استحکام سرامیک را نسبت به پولیش معمولی افزایش می دهد. پس تفاوت سرامیک پولیش معمولی با نانو پولیش، در پوشانده شدن توسط مواد نانویی است.

نحوه تمیز کردن انواع سرامیک

نحوه تمیز کردن انواع سرامیکهمانطور که اشاره شد، سرامیک ها انواع مختلفی داشته و به دو نمونه بدون لعاب و با لعاب، تقسیم بندی می شوند. در هر دو نمونه هم سرامیک زبر و هم سرامیک سطح صاف وجود دارد. به خاطر همین بهتر است در تمیز کردنشان دقت لازم را داشته باشید. چرا که این مرحله خود می تواند سبب افزایش یا کاهش عمر کاشی و سرامیک شود.

در صورت استفاده از مواد شوینده حتما دقت کنید که خاصیت خورندگی نداشته باشد. بااینکه جنس سرامیک که بر اساس درجه بندی مشخص می شود، کیفیت و عمر کاشی را نشان می دهد. ولی دقت در مرحله شستشو هم خیلی با اهمیت است. برای این کار بهتر است ابتدا با جارو مویی نرم و یا جارو برقی زباله ها را از سطح سرامیک جمع کنید، سپس با استفاده از اب گرم به شستشو بپردازید. در صورت تمیز کردن منظم به این روش، دیگر نیازی به استفاده از مواد شوینده نبوده و عمر کاشی هم افزایش می یابد.

بااین حال بهتر است هنگام خرید کاشی برای منزل، بر اساس درجه بندی کاشی این کار را انجام دهید. درجه بندی سرامیک ها از صفر تا پنج می باشد. هرچه درجه کمتر، سرامیک از سطح صاف تری برخوردار است. به طوری که برای سرویس بهداشتی، بهتر است از کاشی های درجه یک استفاده کنید. چرا که این نوع، نه خیلی صاف و صیقلی است که موجب سر خوردن افراد شود، و نه خیلی زبر، که محل  رشد و تجمع میکروب ها شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرامیک کف پرسلان

قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور در بازار

اگر مشتریان عزیز می خواهند از قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور مطلع شوند بهتر است به صورت آنلاین رنج قیمت این محصول را از مشاوران و فروشندگان ما جویا ش

پاسخی بگذارید