محیا سرام
خانه / سرامیک کف / لیست قیمت روز سرامیک کف نانو پولیش

لیست قیمت روز سرامیک کف نانو پولیش

برای آگاهی از لیست قیمت سرامیک کف نانو پولیش می توان به نمایندگی های فروش این محصول در سطح شهر مراجعه کرد. یکی دیگر از مکان های که می توان از لیست قیمت ها آگاهی پیدا کرد وب سایت های اینترنتی می باشند. 

لیست قیمت روز سرامیک کف نانو پولیش

سرامیک کف نانو پولیش درجه ۳ به چه معناست؟

سرامیک کف نانو پولیش درجه 3 به چه معناست؟تولیدی ها محصولات خود را با درجه بندی های مختلفی به بازار عرضه می‌کنند. سرامیک ها و آجر ها چون در کوره ها پخته می شوند و رنگ ریزی های متفاوتی که دارند از یک دستی کانال برخوردار نمی باشند. سرامیک های نزدیک به شعله های آتش و سرامیک های که زیادی از شعله آتش دور هستند از کیفیت لازم برخوردار نبوده و به کیفیت های درجه دو و سه دسته بندی می شوند. سیستم های رنگ ریزی به دلیل عدم پخش یک دست و گاهی تداخل رنگ ها کیفیت کاشی ها را پایین می آورند. 

کاشی های درجه یک بهترین کیفیت و رنگ ریزی را دارا می باشند و در برابر فشار و خوردگی مقاوم می باشند. برای همین این کاشی ها بالا ترین قیمت را در بازار نسبت به دیگر کاشی ها دارا می باشند. از کاشی های درجه یک در مکان های بیشتر استفاده می شود که نیاز به کاشی های می باشد که از مقاومت و زیبای لازم بر خوردار باشند. محصولات درجه دو بیشتر در جاهای استفاده می شود که زیاد تحت فشار و دیده شدن نیستند و برخی مکان های که از سرمایه کافی برخوردار نمی باشند استفاده از کاشی های درجه دو و سه باعث می شود در میزان هزینه ها صرفه جویی بسیاری صورت بپذیرد. 

مهم ترین دلایل استفاده از سرامیک نانو پولیش در معماری ساختمان

به دلیل پیشرفت صنعت ساختمان سازی هم پیشرفت های بسیاری کرده است. سرامیک های نانو پولیش یکی از پرکار برد ترین کاشی های استفاده شده در معماری می باشند. به دلیل قالب ریزی های فشرده که در ساخت این کاشی ها استفاده می شود استقامت این محصول بسیار بالا می باشد. این سرامیک ها سطحی زبر و دارای حفره های بسیاری می باشند که این حرفه ها باعث شده گردو غبار و آب و دیگر مواد به درون آنها نفوذ کند که باعث ایجاد بیماری و کاهش میزان درخشندگی این محصول می شود. 

برای برطرف کردن این مشکل سطح سرامیک ها را نانو می کنند این امر باعث می شود دیگر مواد وارد حفره های موجود در کاشی نشود و دارای سطحی یک دست و شفاف شوند. و پوششی آب گریز را هم بر روی سطح کاشی ها ایجاد کنند. فرایند نانو کردن هم بسیار وقت گیر می باشد و هم پر هزینه و این پوشش های نانو عمری نیستند و پس از چند سال خاصیت خود را از دست می دهند. 

از ویژگی های سرامیک نانو پولیش سطح صاف و درخشنده و میزان آب ریزی بالا و عدم نفوذ مواد اضافی به درون آن می باشد.

میزان لیزی سرامیک کف یعنی چه ؟

میزان لیزی سرامیک کف یعنی چه ؟سرامیک های پولیش از زبری برخوردار می باشند که این زبری بسیار مناسب می باشد چون از لیز خوردن جلو گیری میکند. 

میزان لیزی سرامیک ها باید به گونه ای باشد که هنگام راه رفتن روی آن کسی به زمین نخورد. کاشی های سطح بیرونی منازل و کف اتاق ها و کف حمام و آشپز خانه باید از زبری استانداردی برخوردار باشند تا کسی رو آن لیز نخورد. سرامیک ها صاف یکدست بیشتر برای نماها و بدنه دیوار ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. اگر سرامیک کف از لیزی بالای برخوردار باشد شخص به هنگام گذر از روی آن یا مخصوصا مواقعی که روی آن آب ریخته می شود بسیار لیز شده و سطح آن برای راه رفتن بسیار خطر ناک می باشد.

به این خاطر شرکت های تولیدی سرامیک های در جنس های مختلف و سطح های زبر و صاف مختلفی به بازار ارائه می دهند تا متناسب با نیاز از آنها استفاده شود. 

تنوع محصولات تولیدی شرکت های سرامیک سازی این مسئله را به خوبی حل کرده است. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرامیک کف پرسلان

قیمت سرامیک کف پرسلان | عرضه آن در شیراز

برای اطلاع از قیمت سرامیک کف پرسلان و مرکز عرضه آن در شیراز با بازرگانی …

پاسخی بگذارید