محیا سرام
خانه / سرامیک نانو پولیش / واحد فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور

واحد فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور

سرامیک در کشور ما در استان های زیادی تولید می شود که در این میان سرامیک پردیس نیشابور به دلیل طرح ها و رنگ های مختلف و کیفیت بسیار بالا مورد توجه است که یکی از محصولات تولیدی این کارخانه، سرامیک نانو پولیش  پردیس نیشابور است. فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور به صورت عمده و بدون واسطه از طریق کارخانه و یا نمایندگی های فروش این محصول صورت می پذیرد. 

واحد فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور

مهم ترین ویژگی سرامیک نانو پولیش رکتی فایر شده

مهم ترین ویژگی سرامیک نانو پولیش رکتی فایر شدهامروزه توجه مردم به زیبایی زیاد شده است، بخصوص در ساخت خانه که سعی می کنند با ابزار هایی هر چه بیشتر به زیبایی و تمیزی آن بیفزایند. یکی از این ابزار ها استفاده از سرامیک است که از مخلوط کردن خاک رس با ماسه و فلدسپات در دمای بسیار بالا تهیه می شود.

یکی از انواع سرامیک ها، سرامیک نانو پولیش است که یکی از تولیدات کارخانه سرامیک پردیس نیشابور نیز است. 

نانو به معنای این است که در ابعاد اتمی مواد را سازمان دهی کرده و مواد جدیدی با خواص متفاوت تولید کرد. سرامیک های با بدنه پرسلان پس از پخت، سطح زبر داری دارند و در فضاهای بیرونی مورد استفاده است ولی در فضاهای داخلی مصرف کنندگان به دنبال سرامیک های براق و صاف هستند. برای از بین بردن این زبری و ایجاد سطحی صاف از پوشش لعاب پولیش استفاده می کنند که با پرداخت کردن سطح سرامیک، مانند سطوح شیشه ای می شود که باعث درخشندگی سطح سرامیک می شود. استفاده از پوشش نانو بعد از این مراحل است که چون در سطح سرامیک درز های بسیار ریزی وجود دارد که باعث می شود ذرات گرد و غبار روی سطح سرامیک ایجاد شود که از درخشندگی سرامیک می کاهد برای همین از پوشش نانو استفاده می شود که حتی درز های بسیار ریز را می پوشاند و خاصیت آب گریزی ایجاد می کند.ایجاد پوشش نانو بسیار سخت و زمان بر است بطوری که در ده مرحله پوشش نانو اضافه می شود و هر بار درون کوره قرار داده می شود. 

خاصیت آب گریزی را به طور ساده اینگونه میتوان گفت که برای مثال شیشه های کامیون دارای پوشش نانو هستند و هنگام بارش باران نیازی به برف پاک کن نیست چرا که پوشش نانو باعث می شود قطرات باران روی شیشه ساکن نباشند. 

راهنمای خرید سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور

برای خرید سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور می توانید به صورت حضوری به نمایندگی ها کارخانه در کشور یا فروشگاه های فروش سرامیک مراجعه و یا از طریق سایت های معتبر و مختص کارخانه سرامیک پردیس نیشابور تهیه کنید. 

قیمت سرامیک های نانو پولیش نسبت به کیفیتی که دارند بسیار مناسب است و بسیار محصول شیک و زیبایی است که از این محصول می توان در محل کار و خانه ها استفاده کرد ضمنا تمیز  کردن سرامیک های نانو پولیش خیلی راحت تر است و استحکام بالایی دارند. 

تقسیم بندی سرامیک کف بر اساس ساختار فیزیکی

تقسیم بندی سرامیک کف بر اساس ساختار فیزیکیسرامیک ها بخصوص سرامیک کف کلا دارای چند خصوصیت هستند که آنها را متمایز و کیفیت آنها را مشخص می کند. این خصوصیات در پنج بخش قابل بحث است که در اینجا به آنها  اشاره می کنیم: 

  • درجه رنگ سرامیک: بیشتر مصرف کنندگان اولین چیزی که در نظر می گیرند طرح و رنگی است که سرامیک دارد و هر چه زیباتر باشد مورد پسند تر است. 
  • درجه سائیدگی سرامیک: این درجه بندی روی سرامیک های براق می بینید با نشان PEI که استحکام و دوام سرامیک ها را در برابر ساییدگی ها یا ضربه ها نشان می دهد.
  • درجه جذب آب سرامیک: این درجه نشان می دهد که آیا این  سرامیک می‌تواند در فضای مرطوب دوام بیاورد که درصد جذب انواع سرامیک متفاوت است. 
  • میزان لیزی سرامیک: همان طور که از نام این درجه بندی پیدا است میزان لیزی کاشی را نشان می  دهد که نسبت به مکانی که استفاده می شود مهم است.
  •  مقاومت در برابر سرما: این درجه بندی مقاومت سرامیک را در برابر سرما و فضاهای بیرونی نشان می دهد. 
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مصطفی بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129729446
email icon پست الکترونیکی: Behyar90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرامیک کف پرسلان

قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور در بازار

اگر مشتریان عزیز می خواهند از قیمت فروش سرامیک نانو پولیش پردیس نیشابور مطلع شوند بهتر است به صورت آنلاین رنج قیمت این محصول را از مشاوران و فروشندگان ما جویا ش

پاسخی بگذارید